2. FARNÍ PLES 11.1.2008

Dne 11. ledna 2008 proběhl již 2. farní ples naší farnosti, tentokrát v kulturním domě ve Vážanech. Celá tato velkolepá akce začala ve 20 hodin. Zahájení plesu provedl rozsvícením svící P. Miroslav Šudoma s kaplanem Blažejem Hejtmánkem.

Opět jsme měli možnost slyšet bezvadnou hudbu v podání skupiny Pohoda z Kořence, která nejen na požádání zahrála jakýkoliv žánr. Zpestřením plesu bylo vystoupení mladých, kteří nám předvedli, jak moc se na páteční farní ples připravovali, a to nejen ve škole, ale hlavně i doma. Vystoupení zakončili přehlídkou tanečků. Mohli se zkrátka “vyřádit” starší i ti nejmladší účastníci plesu.

Na většině plesů je tradicí mít tombolu, která ani tady nechyběla. Sešla se tu spousta zajímavých a různorodých cen, všichni se těšili na půlnoční losování a nakupovali losy. Protože cen bylo opravdu hodně, losování se rozdělilo na dvě části a trvalo o trošku déle, než se předpokládalo. Občerstvení v podobě jednohubek, buchtiček a řízku s bramborovým salátem nemohlo chybět a bylo výborné. Také jsme měli možnost ochutnat speciality z jižní Moravy – víno, ořechovku, višňovku, meruňkovici atd.

Myslím si, že na své si na tomto plesu přišel každý. Strávili jsme pěkný páteční večer a rozhodně jsme se nenudili.

Je nutno poděkovat všem organizátorům za trpělivost, ochotu a čas věnovat se veškerým přípravám na tento ples. Teď už zbývá jenom těšit se na další takto podařenou akci.

Petra Grénarová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *