III. farní ples, 30.1.2009, KD Šebetov

Již je to potřetí, co se konal FARNÍ PLES farnosti Knínice u Boskovic. Tento ples se uskutečnil v pátek 30.1.2009 v kulturním domě v Šebetově. Do taneční nálady nás přivedla naše„kenická mládež“ svým vystoupením s pohádkovým námětem. Pohádkové postavy plesovému obecenstvu předvedly několik tanců jako je waltz, cha-cha, jive, polka a společnou mazurku. Tímto se jim povedlo přimět téměř všechny sedící k tanci, ke kterému hrála pohodová skupina POHODA.

Další vsuvku kulturního programu jsme opět spáchali my „kenická mládež“, převlečená za kovboje a kovbojky. Snažili jsme se okolní přísedící naučit čtverylku. Po urputném boji se nám to podařilo.

Všichni se skvěle bavili, tancovali, povídali si, až jsme se přiblížili k půlnoci. Byl to čas pro půlnoční překvapení, kdy nám na parket přitancovali břišní tanečnice se svým vystoupením. Po vystoupení následovalo tahání lístků hlavní tomboly. Pro všechny byly připraveny krásné ceny.Většina zúčastněných vyhrála spoustu cen. Avšak ty „lepší“ z hlavní tomboly nám vybrali většinou boskováci 🙂 .Tímto nám oplatili „vybrání“ jejich hlavní tomboly námi, na farním plese v Boskovicích.

Ples pokračoval do ranních hodin, kdy se všichni rozešli do svých domovů. Všem se ples líbil a těší se na další takový.

Fotografie naleznete zde.

JMP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *