Vědomostní soutěž „Dobrodružství s apoštolem Pavlem“, 23.5.2009, Blansko

V sobotu 23. května vyrazila knínická farnost ukázat své „vědomostní“ síly do Blanska. Zde se konalo děkanátní kolo této soutěže. Z naší farnosti se zúčastnilo deset soutěžících: Veronika Ošlejšková, Ondřej Mucha, Alena Lujková, Kristýna Ošlejšková, Radka Jedličková, Aneta Kopalová, Ivana Kubínová, Lucie Přikrylová, Jan Lujka a Dušan Haupt.Soutěž

Po krátkém úvodu a požehnání pana děkana z Jedovnic, všichni plní nervozity, dostali své očekávané testy. Nastalo 20 minut trápení. Poté následovala hra se zaměřením na sv.Pavla. Rozdělili jsme se do devíti skupin. Ve skupinkách jsme chodili po stanovištích a plnili úkoly za body. Když všechny skupinky prošli celou trasu, přišlo finále.

Do finále postoupili tito soutěžící: z I. kategorie Ondřej Mucha, ze II. kategorie Alena Lujková a Radka Jedličková a ze III. kategorie Lucie Přikrylová, Dušan Haupt a Jan Lujka. Ve finále byli velmi záludné otázky, se kterými by si málokdo poradil. Naštěstí se knínická farnost nedala zahanbit. Téměř všichni odjeli spokojení. Ondřej Mucha odjížděl se 3. místem, Alena Lujková také se 3. místem, Radka Jedličková s krásnou bramborovou medailí – 4. místo, Jan Lujka obsadil 7.místo, Lucie Přikrylová taktéž 4. bramborovou příčku a Dušan Haupt 2. místo.

Všichni jsme plni zážitků a doufáme, že zase někdy bude další taková akce!

Fotografie z této akce zde.

Lucka Přikrylová
Jan Lujka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *