FARNÍ DEN; Koncert pro Joyce – 17. 6. 2012

Jeden z postřehů:

Jednou z novinek letošního farního dne byl charitativní koncert pro naši adoptivní dívku Joyce. Všichni jsme byli zvědaví, kdo se skrývá v nově vzniklém hudebním tělese a kdo dostal odvahu zazpívat a zahrát. Atmosféra kostela je vždy plná důstojnosti a vážnosti, a tak když se začali lidé scházet, všichni se ztišili v novém očekávání zážitku. Nastalo milé překvapení. Hudební těleso tvořili nejen mladí ze sborečku, ale i ostatní odvážlivci všech generací zpěváků. Kostel se rozezněl krásnými písněmi o Boží lásce a milosti a všichni zpěváci i hudebníci se zapojili tělem i duší, aby ukázali nejlepší výsledek společné práce. Musíme také připomenout paní vedoucí tohoto sboru, která to vše na začátku „zpískala“ a za to jí patří velký dík. Její svěřenci zpívali jako sbor andělů a všichni jsme byli naplněni novými zážitky. Nejen že se vybrala finanční částka na naši adoptivní dívku, ale především díky za velkou odvahu všem zúčastněným.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *