Adventní biblická soutěž

Od neděle 27. 11. 2016 do Vánoc v naší farnosti probíhá Adventní biblická soutěž – zapojit se může každý!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

• soutěž je určena pro všechny (ti kdo umí číst:-) )
  • nezbytnou pomůckou pro Vás bude BIBLE, nejlépe ekumenický překlad včetně deuterokanonických knih
  • soutěž má 4 KOLA (každý týden 1 kolo) a v každém kole máte za úkol správně zodpovědět 3 OTÁZKY
    – první kolo začíná na 1. neděli adventní 27. 11. 2016
  • na odpověď budete mít jeden týden (od neděle do sobotní půlnoci)
  • jak odpovídat?
    – buď elektronicky prostřednictvím formuláře uvedeného níže,
    – nebo pomocí soutěžního lístku, který příslušnou neděli najdete v kostele vzadu na stolečku, doma napíšete odpovědi a do další neděle lístek odevzdáte v kostele do označeného košíku. Pozor! Poslední týden můžete odpovídat písemně jen do páteční mše sv. 23. 12. 2016, elektronicky do půlnoci téhož dne!
  • vyhodnocení soutěže se uskuteční 25. prosince 2016 po mši svaté. Na výherce čekají hodnotné  ceny!

PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ V SOUTĚŽENÍ
A HLAVNĚ RADOST Z POZNÁVÁNÍ PÍSMA SVATÉHO!

Není Vám něco jasné? Kontaktujte mne !
Koordinátor soutěže: Daniela Ošlejšková

OTÁZKY SOUTĚŽE: