Silvestrovské posezení na sýpce, 31. 12. 2011

Snad se stalo již tradicí, že 31.12. – poslední den v roce – se schází rodiny, nejen z naší farnosti, na sýpce, aby spolu prožili poslední odpoledne v roce. Po mši svaté, při které jsme Pánu poděkovali za uplynulý rok, sýpka ožila. Děti hrály stolní tenis, různé stolní hry, karty, stavěly z kostek nebo se jen tak honily a dospělí se buď zapojili do her nebo jen tak „klábosili“. Protože ale máme většinou menší děti a ty by do půlnoci těžko vydržely (i když některé možná víc, než ledasjaký dospělý 🙂 ), kolem dvacáté hodiny jsme byli vystřídáni mládeží, která pokračovala v „silvestrovském slavení“ i za nás.  My jsme pomalu opouštěli teplo sýpky a vydali se do svých ještě teplejších domovů.
Kdo by měl zájem přijít příště mezi nás, neváhejte. Stačí vzít trochu jídla, pití, a … děti. Ale ani tohle všechno není podmínkou :-).