Farní ples, 3. 2. 2012

Tento článek je zatím prázdný…čeká na reakce těch, kteří se plesu osobně zúčastnili.

Ti, kteří jsou ještě moc malí, anebo už moc staří, anebo ti, co se prostě farního plesání nemohli z různých důvodů zúčastnit, nedočkavě čekají na žhavé informace, jakže ten ples vlastně vypadal, probíhal, začal a skončil…:-) Co se ti líbilo? Co se ti nelíbilo? Co bys ocenil? Co bys změnil? …?

Stačí o kousek níže do kolonky Napsat komentář prostě napsat komentář 🙂 – ne k článku, ale k plesu 😀 !!!

Děkujeme!

One thought on “Farní ples, 3. 2. 2012

  1. Ples byl supr! První plesaři se objevili už kolem půl osmé, zatímco ti, co chystali občerstvení a muziku, měli ještě plné ruce práce. No a pak už se kolem osmé začalo hrát a tancovat… a trochu pít :)… a pak už bylo zahájení plesu, moderátoři Ivana a Martin pozvali pana faráře Šudomu a pana kaplana, aby něco řekli. Zahájili moc hezky ples a v takové celé poklidné náladě pokračoval celý večer dál…
    A pokračování může napsat někdo další!
    Jen ještě – řízky a bramborovej byly bezkonkurenční 🙂

Comments are closed.