Tvořivé dílny

Tvoření na velikonoční svátky a jarmark

Velikonoční jarmark

Lidé vytváří výrobky týkající se velikonočních svátků a ty se prodávají na jarmarku, který bude 6. dubna 2014.

Výtěžek z jarmarku věnujeme  na roční financování terénní služby Komunity Sant’Egidio pro chudé lidi v Olomouci a na Vánoční oběd v Brně a Olomouci.

Tvoření probíhá v Knínicích na faře od 7. března do 5. dubna, vždy v pátek nebo v sobotu od 15 – 17h. Přesné termíny tvořivých dílen jsou k dispozici na plakátech, webových stránkách úřadu městyse www.kninice.web4u.cz a stránkách farnosti www.kninicefarnost.cz .

Můžete přijít kdokoliv, kdo chcete buď vytvořit vlastníma rukama výrobek, který se prodá na jarmarku v Knínicích nebo se techniku naučit a výrobek si vzít domů za úhradu  za materiál. Materiál zajištěn.

Pokud Vás plánovaná technika tvoření zaujme a budete chtít přijít, prosím, nahlaste se .

Nahlásit se můžete u Blanky Ševčíkové, Knínice u Boskovic 8 – osobně, telefonicky 723 243 463 nebo emailem blasev@email.cz , a to nejpozději do středy před pátečním tvořením….