FARNÍ PLES Knínice 25. ledna

POPRVÉ NA PLESE
Tedy poprvé na farním plese a určitě ne naposled. Do 25. ledna tohoto roku jsme si s manželem mysleli, že nejsme na plesy, že nás plesy nijak neberou a vůbec, že plesy nejsou nic moc zábava (alespoň pro nás).
Jenže to jsme předtím nikdy (ke své škodě!) nebyli na našem farním plese! Už jen to uvítání stálo za to – obdarováni krásnými perníčky a posilněni becherovkou jsme ještě trochu nejistě vkráčeli na sál. Ale dobrá společnost u stolu, výborné
červené víno a příjemná hudba naši mírnou nervozitu proměnily ve skvělou náladu. A tato vládla mezi všemi účastněnými, a proto jsme si připadali jako na velké rodinné oslavě mezi milými a blízkými přáteli.
Potěšilo nás, že se zúčastnil náš pan farář s panem kaplanem a také náš bývalý kaplan – otec Petr. Měli jsme možnost si s nimi popovídat a byli jsme rádi, že prožívají radost z plesového společenství s námi všemi.
Taky si uvědomujeme, že za celou organizací stál kus velké práce (občerstvení, lístky, tombola, úklid sálu,…), proto organizátorům velký dík. A už teď se těšíme na farní ples v příštím roce.
Maruška a Jožka Hudcovi